סל הקניות ריק

מכתבי לקוחות

המרכז הרפואי זיו

המרכז הרפואי זיו

לשכת מנהל המרכז הרפואי

יום רביעי 17 בפברואר 2010
ג' אדר תש"ע
לכל מאן דבעי,

הנהלת המרכז הרפואי "זיו" בצפת שכרה את מר איתי בחור בראשית 2009 כמוציא לאור, עורך, מעצב ומפיק הספר "מאה שנה לבית החולים בצפת". הספר הושלם והודפס בפברואר 2010.

כמי שכתבה את הספר וערכה את התחקיר שעליו הוא מבוסס, היה לי העונג לעבוד עם מר בחור ועם הגב' חדוה רוקח, ולכבוד הוא לי להמליץ על עבודתם בפני כל מי שמעוניין להוציא לאור ספר איכותי ויפה.

מר בחור הוא איש מקצוע יסודי וקפדן, שידרוש ממני, ככותבת, לחתור לטוב ביותר, לצד הדרכה ועידוד שנתן לי. לעבודתנו המשותפת הוא הביא ידע רב, היכרות מעמיקה עם עולם הדפוס ותפיסה מגובשת על אופיו הוויזואלי של הספר ואיכותו הגרפית. מבחינת התוכן והלשון עמד מר בחור – כעורך מקצועי וקפדן וכסופר בעצמו – על קוצם של כל פסיק, משפט ופסקה, והעניק לספר שפה אחידה, מדויקת וזורמת.

במהלך כתיבת הספר הגיעו לידינו תצלומים היסטוריים רבים, רובם במצב גרוע. תחת ידיהם של מר בחור ועוזריו נשר מהם מעטה השנים, והם התגלו בכל יופיים. שיבוצם בספר, לצד תצלומים עכשוויים של המרכז הרפואי שבהפקתם סייע לנו מר בחור, יצר תוצאה מרהיבה.

מר בחור הוא בעל ידע רב בעולם ההפקה והדפוס. קשריו וניסיונו הביאו לכך שהספר הודפס ונכרך בבתי המלאכה הטובים ביותר, והתוצאה מרהיבת עין. לצד פרויקט זה הכנו תצוגת קבע של תצלומים היסטוריים של בית החולים, באצירת מר בחור, שגם הכשיר את התצלומים להגדלה ולהדפסה. התוצאה המרשימה תלויה על קירות המרכז הרפואי וזוכה בהתפעלות גורפת.

אשמח למסור המלצות בעל-פה על עבודתו של מר בחור, ויותר מכך – אשמח להציג את הספר והתערוכה שהוא הפיק בעבורנו, המדברים בעד עצמם.

בברכה

מירב גרץ-רונן
עוזרת למנהל המרכז הרפואי "זיו"

© 2021 איתי בחור – הוצאה לאור. כל הזכויות שמורות. הוקם ע"י as2 e-consulting